Skupujemy wszystkie auta  za gotówkę w Rybniku i okolicach. Płacimy wyższe ceny niż konkurencja. Prowadzimy skup aut uszkodzonych już od 10 lat.

Nasze atuty to:

Darmowa wycena

Bezpieczna transakcja i minimum formalności

Płacimy najwięcej za samochody

Pieniądze od ręki

Natychmiastowa gotówka

Skup aut uszkodzonych Rybnik – wszystkie marki

Zajmujemy się skupem samochodów używanych i uszkodzonych na terenie Rybnika i okolic za gotówkę. Jeżeli interesuje Cię nasza oferta to zapraszamy do kontaktu – skupujemy samochody używane wszystkich marek, zarówno sprawne, uszkodzone, zalane, powypadkowe jak i te nadające się na złom. Twój samochód nie musi posiadać ważnych opłat OC itp – ich brak nie stanowi dla nas problemu – skupujemy także auta bez ważnego przeglądu oraz ubezpieczenia OC.

Prowadzimy również skup samochodów w wersji angielskiej – z kierownicą po prawej stronie. Posiadamy 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu skupu samochodów używanych o czym świadczy szerokie grono zadowolonych klientów, niejednokrotnie polecających rodzinie i przyjaciołom nasze usługi oparte na skupie samochodów używanych w Rybniku.

Rzeczami, które wyróżniają nas na rynku jest indywidualne podejście do każdego klienta i samochodu, zależy nam na obustronnym zadowoleniu z transakcji. Wszystkie elmenty procesu zakupu tłumaczymy w sposób zrozumiały dla laika.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług – skupu samochodów używanych i uszkodzonych na terenie Rybnika czy Śląska otrzymujesz szereg korzyści związanych ze zbyciem auta.

  • oferuje natychmiastową płatność za samochód w formie gotówki
  • gwarancja legalnej i w pełni bezpiecznej transakcji.
  • oszczędzasz czas – nie musisz czekać miesiącami na klienta tak jak ma to miejsce w przypadku samodzielnej lub komisowej sprzedaży, a gotówkę otrzymujesz od ręki.
  • okazja do sprzedaży samochodu w każdym stanie wizualnym oraz technicznym – nie musisz martwić się jakimikolwiek rysami, zadrapaniami lub usterkami – oprócz samochodów w pełni sprawnych i atrakcyjnych wizualnie skupujemy również auta uszkodzone, z widocznymi oznakami korozji, powypadkowe, nadające się na złom oraz w wersji angielskiej tzw. angliki wyposażone w kierownicę po prawej stronie. Brak ważnych opłat w postaci ubezpieczenia OC oraz ważnego przeglądu technicznego również nie stanowi problemu.

Co się dzieje z autem, które trafi do skupu aut powypadkowych ?

Możliwości jest naprawdę dużo. Do naszej firmy trafiają przeróżne egzemplarze. Niektórych może to dziwić, lecz nawet takie pojazdy znajdują swoje zastosowanie, które niekiedy jest wyjątkowo oryginalne. Niektóre z pojazdów, które nie nadają się do użytkowania, mogą zostać później przerobione np. na oryginalnie wyglądający bar. Co ciekawe, niektórzy kupują takie pojazdy, i jeżeli są to ciekawe modele, to ustawiają je np. na działce, jako jedną z ozdób. Pojazdy trafiające do nas są, rzecz jasna, przeważnie dobrej lub bardzo dobrej jakości. Wówczas mogą zostać wystawione na rynek wtórny, np. jako auta uszkodzone. Również wiele z nich trafia jako dawcy części, gdyż nierzadko mają popsute tylko niektóre podzespoły.

Warto wspomnieć, że chodliwe są przeróżne podzespoły i to wcale nie są to jedynie części, takie jak: mosty, skrzynie biegów, głowice lub też całe silniki. Bardzo często bryki trafiające na skupie aut powypadkowych w okolicach Rybnika i Gliwic to pojazdy, które są atrakcyjne ze względu na to, że mają nietypowe fotele, lusterka oraz inne elementy wyposażenia. Wiele starszych modeli jest na tyle specyficzna lub rzadka, że często istnieje problem z dostaniem części oryginalnych, nie wspominając już o zamiennikach, których jakość czasami znacznie odbiega od części oryginalnych. Właściciele  i nie tylko wiedzą, że części, wszelkiego rodzaju, to również chodliwy towar.